Středa, 29 března, 2023
novinky
- Reklama -aktualita
Rady a NávodyPripravte sa na grilovaciu sezónu

Pripravte sa na grilovaciu sezónu

Leto a grilovačka k sebe neodmysliteľne patria. Grilovanie prináša zábavu pod šírym nebom a z prípravy jedla robí spoločenskú udalosť. Takže nečakajte a začnite pripravovať priestor pre svoje letné stretnutia. Väčšie vonkajšie párty prichádzajú so svojimi výzvami, a keďže budete tráviť veľa času pri grile, je dôležité vopred sa pripraviť. Preto sme zhromaždili pár  tipov, aby ste sa uistili, že grilovanie bude zábavné, jednoduché a chutné.

Začnite s grilom

 Ak to túto sezónu s grilovaním na záhrade myslíte vážne, kvalitný gril bude na prvom mieste vášho nákupného zoznamu. Bez ohľadu na váš rozpočet, uprednostnite kvalitné záhradné grily. Bez skvelého grilu len ťažko dosiahnete požadované výsledky. Či už si vyberiete grily na uhlie, kotlíkový gril alebo propánový model, vyberte si dobre vyrobený gril, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Nezabúdajte na to, že váš gril potrebuje stabilné a chránené miesto. Potom pridajte správne sedenie a grilovanie sa môže začať.

Získajte kvalitné vybavenie

Keď už máte vysoko výkonný gril, musíte začať myslieť na zvyšok vášho vonkajšieho kuchynského vybavenia. Na vonkajšom grile nepoužívajte bežné kuchynské vybavenie. Namiesto toho si zaobstarajte špecializovanú sadu záhradného grilovacieho náčinia. Ak budete mať po ruke všetko správne vybavenie, vaša grilovacia párty na záhrade prebehne bez problémov. Prinajmenšom vám nesmie chýbať grilovacia panvica,  kvalitná špachtľa, kliešte a dobré čistiace prostriedky.

Vylepšite svoju ponuku grilovania na záhrade

Jednou z najlepších vecí na grilovacej sezóne je možnosť vyskúšať si chutné nové nápady na BBQ menu na záhrade. Kým čakáte na teplejšie počasie a dlhšie večery, venujte nejaký čas tomu, aby ste sa naučili pár nových receptov na prvé grilovanie v tomto roku. Hľadajte online a nájdite tisíce chutných receptov vrátane klasických nátierok a marinád a príloh, ktoré potešia vašich hostí.

Maximalizujte minimálny priestor

Ak máte malú vonkajšiu plochu, je dôležité využiť každý centimeter na maximum. Vyčleňte úhľadné miesto, na ktoré gril umiestnite a pridajte pár políc na uloženie klieští a paliva.


Na zahradní grilování klobás a zeleninz je vhodné mít kvalitní zahrandí grily, které mají dobrou povrchovou úpravu a dobrý rošt.


Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -pr články

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper