Čtvrtek, 11 května, 2023
novinky
- Reklama -aktualita
Rady a NávodyNajlepší reštart po zime ponúka drevenica Roubal v Krkonošiach

Najlepší reštart po zime ponúka drevenica Roubal v Krkonošiach

Dlhé zimné dni sú vyčerpávajúce a často aj nudné. Spríjemnite si ich rezerváciou jarného pobytu na horskej chalupe. V útulných dreveniciach dobijete vnútorné baterky, doprajete rodinke čerstvý vzduch a užijete si početné výlety po Krkonošiach.

Ak prahnete po nezabudnuteľných zážitkoch, ktoré majestátne české pohorie ponúka, a pritom chcete byť v pohodlí luxusnej chaty napríklad aj s vírivkou a bazénom, mrknite na drevenice Roubal. Ihneď sa pred vami objaví možnosť ubytovania v chalupe Roubalka, Šípková, Ledáreň a Brusírna. Každá z nich sa pýši štýlovým vybavením a má svoje osobité kúzlo.

Relaxujte na vysokej úrovni

Aj keď sú zimné radovánky na horách zábavné a zdraviu prospešné, jarné aktivity sú jednoducho lepšie. Pokiaľ nepatríte k milovníkom hromady snehu a lyžovania, zaujmú vás chalupy Roubal s bazénom, vírivkou, saunou, detským ihriskom, barom, grilom a dokonalým výhľadom na vrcholky Krkonôš. Či už sa rozhodnete pre luxusnejšiu formu ubytovania, alebo sa vám zapáčia nocľahy vo vidieckom štýle, budete spokojní. Naplánujte si jarné výlety v Krkonošiach a večer relaxujte pri dobových kachliach, deťom doprajte horúcu čokoládu a sebe pivo z dobovej pípy.

Ubytovanie nielen pre romantikov

Krásna chalupa Šípková ponúka ubytovanie v romantickom duchu, ktoré padne ako uliate aj rodinám s deťmi aj partii priateľov. Záleží iba na vás, ako jej kúzlo využijete. Stojí pri bublajúcom potôčiku na svahu Čiernej hory. Jedná sa o drevenú chalúpku s kachľovou pecou s replikami dobového nábytku. Najlepšie na tom je, že sa nachádza v príjemnej vzdialenosti najväčších atrakcií Krkonôš. S rodinou si vyrazte na Chodník korunami stromov, Jánske kúpele, na vrcholok Sněžky pešo či lanovkou, k prameňu Labe a do Krkonošského múzea. Možno natrafíte aj na vládcu hôr – Krakonoše. Voľné chvíle je možné spestriť nielen prechádzkami po horách, ale aj cyklistikou a výletmi do ZOO Dvůr Králové.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -pr články

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper