Pondělí, 27 května, 2024
novinky
- Reklama -aktualita
MódaCrossbody kabelky: štýlové doplnky pre sebavedomé ženy

Crossbody kabelky: štýlové doplnky pre sebavedomé ženy

Každá sebavedomá moderná dáma má vo svojom sortimente aspoň jednu kabelku. Ide o nepostrádateľný doplnok pre nevyhnutné veci, od kozmetickej taštičky, peňaženky a vlhčených obrúskov až po kľúče a pracovné drobnosti. Dnes sú crossbody kabelky také rozmanité, že milovníci klasiky aj športového štýlu si budú môcť vybrať perfektnú voľbu pre seba.

Ako nosiť dámsku crossbody kabelku?

Charakteristickým znakom takýchto produktov je ich všestrannosť, preto neexistujú žiadne prísne pravidlá pre „prevádzku“. Hlavná vec je vybrať správny tvar, materiál a farbu príslušenstva. Ak nemáte jasný štýl a uprednostňujete vytvorenie obrazu podľa vašej nálady, odporúčame vám zaobstarať si niekoľko cross-body modelov naraz, ako sa hovorí, na všetky príležitosti.

Druhou možnosťou je nákup univerzálneho produktu, ktorý by harmonicky dopĺňal väčšinu vašich obrázkov. Mala by to byť kabelka bez výtlačkov a zbytočných dekoratívnych prvkov, vyrobená v pokojných farbách.

Ako sa vo všeobecnosti nosia crossbody kabelky?

1. cez rameno – klasika, vhodná pre mnohých, pretože ruky zostávajú voľné a príslušenstvo neustále skĺzne z ramena;

2. na ramene – nie menej relevantným spôsobom. Skvelá pre dámy s objemným výstrihom, pretože neškrtí jemnú oblasť a nekladie na ňu zvýšenú pozornosť;

3. do ruky alebo na zápästie – vhodné pre modely vybavené krátkym remienkom. Aj keď je opasok dlhý, rýchlo sa skryje vo vnútri výrobku alebo sa úplne odopne.

S taškou cez telo môžete vyraziť do školy či práce, na rande alebo na výlet, na prechádzku. Takéto príslušenstvo sa líši v tom, že nemá žiadne obmedzenia použitia, na rozdiel napríklad od turistického batohu alebo spojky.

Čo sa nosí s crossbody?

Neexistujú ani prísne pravidlá, a to vďaka širokej škále modelov:

• biker image – mega populárny medzi modernými dievčatami, ktoré radšej nosia kožené bundy. Ideálnou možnosťou je model vyrobený v bordovej alebo čiernej farbe;

• béžové tóny doplnkov sa hodia k mnohým outfitom, od prísnej klasiky až po džínsy;

• kompaktné modely úžasne dopĺňajú ľahký letný vzhľad a topánky s tenkými ihličkami;

• produkty s masívnym kovaním, volánmi, strapcami a inými vzormi vyzerajú skvele s biznis oblečením.

Bellakabelky.sk predstavuje veľký výber módnych, kvalitných a lacných dámskych cross-body kabeliek, ktoré skvele doplnia váš každodenný aj slávnostný look.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -pr články

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper