Čtvrtek, 30 března, 2023
novinky
- Reklama -aktualita
MódaTenisky, s ktorými budete štýloví za každých okolností

Tenisky, s ktorými budete štýloví za každých okolností

Tenisky by nemali chýbať v žiadnom botníku. Súhlasíte? Už dávno sa totiž nejedná o topánky, ktoré si obujete iba vo svojom voľnom čase, ale skvele ladia aj k oblečeniu do práce. Poďme sa spoločne pozrieť na tie najikonickejšie kúsky od spoločnosti Nike.

Klasiky od firmy Nike
História ikonických tenisiek značky Nike s názvom Air Force One (AF1) sa začala písať už v roku 1982. Pôvodne malo ísť len o ďalšie tenisky, ktorých sa vyrobí niekoľko kusov a potom sa plynule prejde na výrobu ďalšieho modelu.

Lenže obľuba dámskych Air Force One bola taká obrovská, že spoločnosť Nike ich musela znovu nasadiť do predaja a obrovskej popularite sa teší dodnes. Na pohľad sú rozoznateľné vďaka rovnej podrážke, ktorá kopíruje povrch a na boku majú typickú fajku, ktorá je logom spoločnosti Nike.

Ukážte svoj štýl
Zatiaľ čo model AF1 je pomerne minimalistický, a skvele sa hodí aj k ležérnemu štýlu oblečenia, topánky Air Max Nike sú ich pravým opakom. Vyrába sa totiž v celej škále farieb, vrátane nápadných krikľavých odtieňov, ktoré vás odlíšia od davu.

Za týmito topánkami stojí dvojica mužov: Frank Rudy a Tinker Hatfield.
Prvý spomínaný pracoval ako inžinier v NASA a vďaka nemu majú topánky svoju typickú mäkkosť, a sú až neuveriteľne ľahké.
Druhý menovaný je známy dizajnér značky Nike, ktorý topánkam prepožičal ich vzhľad. Podľa jeho slov sa inšpiroval budovou Centre Georges Pompidou v Paríži.
Topánky Air Max od značky Nike sa predávajú od roku 2018 a okamžite si získali priazeň mnohých ľudí.

Plávajte si počas chôdze na obláčiku
Topánky, ktoré sú veľmi podobné Air Max Nike a používajú podobnú technológiu výroby, sa volajú Nike Air VaporMax. Boli uvedené na trh v roku 2017 a poskytujú pohodlnosť, flexibilitu a pri chôdzi v nich máte pocit, že sa plavíte na obláčiku. Ich poznávacím znamením je priehľadná podrážka, ktorá má v sebe umiestnené vzduchové kapsule, ktoré práve majú na svedomí onú ľahkosť a príjemné odpruženie.

Popularita tenisiek vďaka celebritám
O popularitu modelov športovej obuvi značky Nike sa zaslúžila aj rada umelcov. Niektorí z nich majú s firmou Nike aj spoluprácu a podieľajú sa na vzhľade niektorých modelov. Pokiaľ vy vo svojom botníku ešte žiadny pár kvalitných tenisiek nemáte, navštívte katalóg Flexdog a pozrite sa na širokú ponuku topánok, ktoré sú na stránke k dispozícii. Akonáhle vyjdú nejaké nové tenisky, na Flexdog sú k dispozícii takmer okamžite. Preto vám žiadne novinky zo sveta modernej obuvi neuniknú.

Čo sa spoločnosti Nike rozhodne nedá uprieť, je to, že ich obuv je kvalitná, pohodlná a vydrží mnoho rokov. Tenisky Nike sa dajú kombinovať ako k ležérnemu oblečeniu, tak aj športovému. A čím iným vyjadriť svoju osobnosť ako párom ikonických tenisiek?

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -pr články

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper