Úterý, 16 července, 2024
novinky
- Reklama -aktualita
Rady a NávodyRadi zdobíte váš dom? Myslite včas na veľkonočné dekorácie a ozdoby

Radi zdobíte váš dom? Myslite včas na veľkonočné dekorácie a ozdoby

Vianoce sú za nami, a tak pomaly, ale iste, upratujeme všetko, čo sa k nim viaže. Niekto tak urobí hneď po Novom roku, niekto v priebehu januára, alebo až začiatkom februára. Tí, ktorí majú radi vyzdobený dom zvonku aj zvnútra, radi striedajú jednu výzdobu druhou. Na rad príde buď výzdoba zimná, neutrálna, alebo už pomaly jarná, taká, ktorá bude hlásiť koniec zimy a príchod jari.

Vyzdobte interiér aj exteriér pred príchodom Veľkej noci

Dekorácie nám robia radosť v každom veku, a hoci si to často neuvedomujeme, môžu nám veľmi spríjemniť náladu. Preto je dobré občas si kúpiť výzdobu novú, doplniť staré ozdoby novými, vyblednuté alebo poškodené vyhodiť, nahradiť modernými a farebnými. Napríklad vonkajšie veľkonočné dekorácie vyzerajú veľmi pekne, keď sú pestré a žiarivé tak, aby ich bolo na záhrade, terase, dvore, oknách či kdekoľvek inde, vidieť aj z interiéru alebo z ulice.

Na výrobu krásnej jarnej a veľkonočnej výzdoby do kvetináčov na okná alebo terasu môžete použiť napr. včely a zapichovacie lienky. Farebný hmyz na dlhej špajli je krásne vidieť v stálozelených kvetináčoch aj tam, kde sú kvety. Vďaka tomu, že je dekorácia vyrobená z dreva, je odolná a vydrží po mnoho sezón.

Priestor s nádychom jari pri vstupných dverách

Na dvere môžete povesiť napr. prútený veniec s priemerom 27 cm s kvetinami. Môžete ho podľa vlastného vkusu dozdobiť aj malými umelohmotnými veľkonočnými vajíčkami. K dverám na zem môžete položiť obal na kvetináč s postavičkou zajaca z keramiky. Moderné, a pritom vo vintage štýle s nádychom nostalgie, sú plechové obaly na kvetináče. Čo napríklad obal kanvice z plechu s rozmermi 185 x 115 x 105 mm? Hodí sa k hrantíkom s farebnými kvetmi i stálozelenými rastlinkami bez kvetov.

Pozrite sa na kompletnú ponuku veľkonočných dekorácií na Kinekus.sk. Iste si vyberiete a spokojní budete s kvalitou aj cenou.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -pr články

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper