Čtvrtek, 11 května, 2023
novinky
- Reklama -aktualita
Pre ženyAko vyzrieť nad horúčavou?

Ako vyzrieť nad horúčavou?

Aj keď sa leto radí medzi najobľúbenejšie ročné obdobia, spája sa s ním aj nepríjemné horúco. Preto sa vždy hodí mať po ruke niekoľko osviežujúcich receptov.

Na horúco je rozhodne najlepšie stráviť niekoľko minút v chladnom bazéne. Nie každý však bazén vlastní a tak je pre neho trávenie týchto neznesiteľných horúčav o to náročnejšie. Proti vysokým teplotám však môžeme bojovať aj inak.

Osviežujúce nápoje
Zázvorová limonáda
Perfektný osviežujúci nápoj, ktorý si zamilujú aj tí najmenší. Na prípravu zázvorovej limonády sa najčastejšie používa zázvorový sirup. Ten je možné zakúpiť takmer vo všetkých kamenných obchodoch alebo je možné vytvoriť si domáci zázvorový sirup. Aby sa uchovalo čo najväčšie množstvo vitamínov, odporúča sa vytvoriť zázvorový sirup zo studena. Rozdiel medzi domácou zázvorovou limonádou a kupovaným sirupom zo zázvoru je viac než viditeľný. Do limonády môžete pridať citrón, mätu či ľad a môžete si tak vychutnať limonádu plnú chutí a zdravého zázvorového sirupu.

Ľadové čaje
Ľadové čaje sú zdĺhavejšie na prípravu, ale ich výsledná chuť rozhodne stojí za to. Osladený čaj je nutné po vylúhovaní schladiť na izbovú teplotu, až potom môžete pridať ľad. Aby ľadový čaj mal výraznejšiu chuť, môžete pridať rozdrvené ovocie s rozmarínom či mätou.

Nealkoholické mojito
Tento nápoj môžete podávať nielen dospelým, ale určite si ho zamilujú aj deti. Príprava je takmer identická s alkoholickou verziou, či však vynecháte biely rum. Mojito bude stále dostatočne osviežujúce, hoci v ňom nebude ani kvapka alkoholu. Ak vám typické mojito pripadá príliš všedné, môžete pridať rozdrvené ovocie ako napríklad maliny, černice či jahody.

Citrónová limonáda
Tento populárny americký nápoj sa čoraz častejšie objavuje aj u nás. Nevýhodou môže byť vysoká obstarávacia cena týchto citrusov v letných mesiacoch, je ale možné citrusy konzervovať pomocou soli tak, aby vydržali do leta. Šťavu z citrónov dostatočne oslaďte trstinovým cukrom, kondenzovaným mliekom či medom.

Čo sa teda týka vytvárania spätných odkazov, poskytne vám kvalitné linkbuilding naša spoločnosť SEOlight.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -pr články

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper